Teleskopická rozperná tyč 70-120cm, leštená nerez TZ120
Teleskopická rozperná tyč 70-120cm, leštená nerez TZ120
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-TZ120 |
Dostupnosť:
skladom
- Rozpätie 70-120 cm
- Ø tyče 22 mm
- Bez vŕtania, vďaka pružinám ľahko nasadíte do niky
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 70-120 cm |
| Priemer zátky | 22 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Nerez |
| Inštalácia | Rozperné |
| Hmotnosť / ks | 0.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913843112 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | ostatní |
Doporučujeme přikoupit
Krúžky na sprchový záves 12 ks, plast, číra 23037
expedícia do 8 dní2,48 €
Pri platbe vopred iba 2,00 €
Krúžky na sprchový záves 12 ks, plast, biela 23036
expedícia do 8 dní2,48 €
Pri platbe vopred iba 2,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KUBE X keramické umývadlo 60x47cm, brúsená spodná hrana, bez otvoru, čierna mat 94319026
na objednávku444,37 €
Pri platbe vopred iba 422,00 €


