TEMPOR samouzatvárací nástenný ventil pre urinál, chróm 56645
TEMPOR samouzatvárací nástenný ventil pre urinál, chróm 56645
| Výrobca: | Výrobca: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-937.751.1 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | TEMPOR |
| Šířka | 55 mm |
| Výška | 220 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Instalace | Nástěnná |
| Hmotnost / ks | 0.3800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913983177 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 7 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Urinál s horným prívodom vody, 31x45 cm 10TP92001
na objednávku66,33 €
Pri platbe vopred iba 63,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PRIORI keramické umývadlo, 60x13, 5x40 cm, čierna s modrým vzorom PI026
expedícia do 8 dní209,56 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €

