TETRA kúpeľňová stolička 42x41x27 cm, biela 2872
TETRA kúpeľňová stolička 42x41x27 cm, biela 2872
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-2872 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Stolička je vhodná do sprchového kúta
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozmer | 420x410x270 mm |
| Šírka | 420 mm |
| Výška | 410 mm |
| Hĺbka | 270 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Nosnosť | 100.0000 kg |
| Hmotnosť / ks | 2.0180 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341040553 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
Podobný tovar
TRENDY kúpeľňová stolička 40x48x27, 5cm, biela mat
expedícia do 8 dní177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
Mohlo by vás zaujímať
YANNIS kúpeľňová stolička 37x43,5x32,3 cm, biela 217202
expedícia do 8 dní99,45 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
HIMALAYA kúpeľňová stolička, 39,5x44,3x29,5cm, bambus
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Aqualine Kúpeľňová stolička, 26x45, 5x26 cm, čierna CO7614
expedícia do 8 dní15,06 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €


