THALIE 60 nábytkové umývadlo 60x46 cm TH11060
THALIE 60 nábytkové umývadlo 60x46 cm TH11060
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TH11060 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | THALIE |
| Rozmer | 60x46 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Hĺbka | 460 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 16.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913868580 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
373,22 €
Pri platbe vopred iba 354,00 €
373,22 €
Pri platbe vopred iba 354,00 €
SITIA umývadlová skrinka 56,4x70x43,4cm, 2xzásuvka, biela mat SI060-3131
expedícia do 8 dní392,07 €
Pri platbe vopred iba 372,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TWIG umývadlo 60x47 cm, liaty mramor, biela TW060
expedícia do 8 dní177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
SIDRA umývadlo, liaty mramor, 61x46cm, čierna mat SD061B
expedícia do 8 dní124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €


