THEA dávkovač mydla na postavenie, zelená/bambus TH8047
THEA dávkovač mydla na postavenie, zelená/bambus TH8047
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-TH8047 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | THEA |
| Rozmer | 75x150x85 mm |
| Priemer zátky | 75 mm |
| Šírka | 75 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hĺbka | 85 mm |
| Farba | Zelená |
| Materiál | Bambus, Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Objem dávkovača | 250 ml |
| Hmotnosť / ks | 0.3280 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341306727 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bambus |
Doporučujeme přikoupit
THEA mydlenka na postavenie, zelená/bambus TH1147
expedícia do 8 dní10,49 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
THEA pohár na postavenie, zelená/bambus TH9807
expedícia do 8 dní10,49 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
THEA dóza na postavenie, zelená/bambus TH0347
expedícia do 8 dní13,33 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchové dvere Mexen Lunar-B L s pravými pántami 140 cm, priehľadné, kartáčovaná meď - 832SL-140-050-65-00-P
expedícia do 10 dní421,13 €
Sprchové dvere Mexen Mist-B s otočnými dverami 65 cm, priehľadné, chróm - 8A2-065-000-01-00
expedícia do 10 dní176,69 €
SANSWISS TOP LINE S Jednodielne posuvné dvere s pev.stenou, ľavé biela Durlux TLS2G1200422
na objednávku653,88 €
Pri platbe vopred iba 605,00 €

