THEA WC kefa na postavenie, zelená/bambus TH3347
THEA WC kefa na postavenie, zelená/bambus TH3347
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-TH3347 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | THEA |
| Rozmer | 90x350 mm |
| Priemer zátky | 90 mm |
| Šírka | 90 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hĺbka | 90 mm |
| Farba | Zelená |
| Materiál | Bambus, Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 1.2280 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341306741 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bambus |
Doporučujeme přikoupit
THEA mydlenka na postavenie, zelená/bambus TH1147
expedícia do 8 dní10,49 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
THEA dóza na postavenie, zelená/bambus TH0347
expedícia do 8 dní13,33 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
THEA miska na postavenie, zelená/bambus TH0635
expedícia do 8 dní10,49 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať

