THEIA dvojumývadlová skrinka 116x50x44, 2cm, 4xzásuvka, dub alabama TH120-2222
THEIA dvojumývadlová skrinka 116x50x44, 2cm, 4xzásuvka, dub alabama TH120-2222
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TH120-2222 |
Dostupnosť:
na objednávku
- standardně dodáváno s úchytkami CT320, rozteč uchycení 320 mm
- možnost instalace držáku ručníků na bok skříňky
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | THEIA |
| Rozměr | 116x50x44,2 cm |
| Šířka | 1160 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 442 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 38.2100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913941818 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
349,38 €
Pri platbe vopred iba 331,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
BELLA držiak uterákov 400x25x70mm, biela FA311W
expedícia do 8 dní47,32 €
Pri platbe vopred iba 45,00 €
THEIA skrinka vysoká 35x138x29, 3cm, ľavá / pravá, dub alabama TH350-2222
expedícia do 8 dní391,00 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €
THALIE 120 nábytkové dvojumývadlo 120x46 cm TH11120
expedícia do 8 dní349,38 €
Pri platbe vopred iba 331,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LARITA umývadlová skrinka 120x55x48cm, dub natural LA122
na objednávku1 817,71 €
Pri platbe vopred iba 1 724,00 €
WAVE dvojumývadlová skrinka 119,7x50x47,8cm, biela/dub alabama WA120-3022
expedícia do 8 dní853,52 €
Pri platbe vopred iba 810,00 €
1 267,31 €
Pri platbe vopred iba 1 202,00 €

