THEIA umývadlová skrinka 66x70x35cm, 2x dvierka, biela (TH072) TH072-3030
THEIA umývadlová skrinka 66x70x35cm, 2x dvierka, biela (TH072) TH072-3030
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TH072-3030 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Závesná skrinka pod umývadlo
- vo vnútri 1 výškovo nastaviteľná polica
- štandardne dodávané s úchytkou CT128 (rozteč 128 mm)
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | THEIA |
| Rozmer | 66x70x35 cm |
| Šírka | 660 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 350 mm |
| Farba | Biela |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Spomaľovacie pánty |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 25.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913863820 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
Príslušenstvo
92,15 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
BELLA držiak uterákov na bok skrinky 250mm, chróm FA115
expedícia do 8 dní35,40 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €
Nábytková nožička, výška 103mm, čierna mat 30320
expedícia do 8 dní6,06 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4", DN32, biela 151.127.0
expedícia do 8 dní10,81 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SPY podomietková bidetová batéria so Stop sprškou, chróm PY13
expedícia do 8 dní177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €


