THEIA umývadlová skrinka 66x70x35cm, 2x dvierka, borovica rustik (TH075) TH072-1616
THEIA umývadlová skrinka 66x70x35cm, 2x dvierka, borovica rustik (TH075) TH072-1616
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TH072-1616 |
Dostupnosť:
na objednávku
Závesná skrinka pod umývadlo
- vo vnútri 1 výškovo nastaviteľná polica
- štandardne dodávané s úchytkou CT128 (rozteč 128 mm)
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | THEIA |
| Rozmer | 66x70x35 cm |
| Šírka | 660 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 350 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Borovica rustik |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Spomaľovacie pánty |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 25.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913863837 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
Príslušenstvo
92,15 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
BLUM nábytkový záves naložený, integr.tlmenie, vrátane krytiek, čierny onyx D-71B3550 53205
expedícia do 8 dní6,61 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
334,08 €
Pri platbe vopred iba 317,00 €
391,00 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ODETTA umývadlová skrinka 67x50x43, 5cm, biela lesk DT070-3030
expedícia do 8 dní415,91 €
Pri platbe vopred iba 395,00 €
ODETTA umývadlová skrinka 67x50x43, 5cm, borovica rustik DT070-1616
expedícia do 8 dní415,91 €
Pri platbe vopred iba 395,00 €


