THERMOTRAP umývadlový sifón, 5/4", odpad 32 mm, ABS/chróm 0570EC25K7
THERMOTRAP umývadlový sifón, 5/4", odpad 32 mm, ABS/chróm 0570EC25K7
| Výrobca: | Výrobca: Bonomini |
| Kód: | Kód: UBC-0570EC25K7 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | BONOMINI |
|---|---|
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 32 mm |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Hmotnost / ks | 0.3600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8030575037936 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Rea Podomietková sprchová sada Rea Ontario Gun Grey + BOX REA-P5504
expedícia do 12 dní161,78 €
Pri platbe vopred iba 157,00 €
206,65 €
Pri platbe vopred iba 191,00 €
Sprchová batéria Novaservis Titania Retro II bez sprchového setu 100 mm chróm 99164/1.0
expedícia do 4 dní45,47 €

