THOR stierka do sprchy vrátane uchytenia na zástenu, chróm 569913
THOR stierka do sprchy vrátane uchytenia na zástenu, chróm 569913
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-569913 |
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 260x175x25 mm |
| Šířka | 260 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Nerez |
| Hmotnost / ks | 0.2850 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341300893 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | chrom |
Mohlo by vás zaujímať
Vaňová zástena Mexen Lunar 2-krídla ľavá 130 x 150 cm, priehľadná, kartáčované zlato - 897-130-100-55-00-L
expedícia do 10 dní282,93 €
Mexen Mist vaňová zástena 2-krídla pravá 140 x 150 cm, čierna kockovaná, čierna - 8A9-140-002-70-77-P
expedícia do 10 dní241,67 €
Mexen Mist vaňová zástena pravá, 2 krídla, 140 x 150 cm, priehľadná, zlatá - 8A9-140-002-50-00-P
expedícia do 10 dní235,78 €


