THOR stierka do sprchy vrátane uchytenia na zástenu, čierna mat 569914
THOR stierka do sprchy vrátane uchytenia na zástenu, čierna mat 569914
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-569914 |
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 260x175x25 mm |
| Šířka | 260 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Mosaz, Nerez |
| Hmotnost / ks | 0.2850 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341324066 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | černá |
Príslušenstvo
30,11 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
AXIA podomietková trojprvková umývadlová batéria, chróm 552 AXIA
expedícia do 8 dní241,58 €
Pri platbe vopred iba 229,00 €
382,89 €
Pri platbe vopred iba 365,00 €
99,56 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €

