THRON KOMPONENT sprchové dvere 1480-1510 mm, číre sklo TL5015A BOX 1/2
THRON KOMPONENT sprchové dvere 1480-1510 mm, číre sklo TL5015A BOX 1/2
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-TL5015A BOX 1/2 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | THRON |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 31.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913926693 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Príslušenstvo
245,51 €
Pri platbe vopred iba 227,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
THRON LINE KOMPONENT sprchové dvere 1480-1510 mm, číre sklo TL5015B BOX 2/2
expedícia do 8 dní245,51 €
Pri platbe vopred iba 227,00 €
Mohlo by vás zaujímať
392,38 €
Mexen Flat CF22 radiátor 300x1500, bočné pripojenie, 1351 W, antracit W422F-030-150-66
na objednávku256,87 €
Mexen Flat CF22 radiátor 900x1600, bočné pripojenie, 3519 W, biely W422F-090-160-00
expedícia do 10 dní420,39 €

