THRON LINE ROUND obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900mm, rohový vstup TL2090-5005
THRON LINE ROUND obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900mm, rohový vstup TL2090-5005
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-TL2090-5005 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | THRON LINE |
| Rozmer | 100x90 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnik s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 465 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 78.2000 kg |
| Balenie | 4 ks |
| EAN | 8590913934940 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 950x130x55 mm GMO15
expedícia do 8 dní227,62 €
Pri platbe vopred iba 212,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 850x130x55 mm GMO14
expedícia do 8 dní221,02 €
Pri platbe vopred iba 206,00 €
323,82 €
Pri platbe vopred iba 300,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900mm, L/P variant ZL1210ZL3290
expedícia do 8 dní617,52 €
Pri platbe vopred iba 570,00 €
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút pivot dvere 800-900x1000mm L/P variant, brick sklo
expedícia do 8 dní464,71 €
Pri platbe vopred iba 429,00 €
ALTIS LINE BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900 mm, L/P variant, rohový vstup, číre sklo
expedícia do 8 dní884,96 €
Pri platbe vopred iba 817,00 €


