THRON LINE ROUND obdĺžnikový sprchovací kút 1400x700mm, okrúhle pojazdy TL1470-5005
THRON LINE ROUND obdĺžnikový sprchovací kút 1400x700mm, okrúhle pojazdy TL1470-5005
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-TL1470-5005 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | THRON LINE |
| Rozmer | 140x70 cm |
| Šírka | 1400 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 700 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 596 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 86.1000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913934520 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 650x130x55 mm GMO12
expedícia do 8 dní207,81 €
Pri platbe vopred iba 194,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rivel kúpeľňová skrinka pod umývadlo 50 cm, 2 zásuvky, drážkovaná, matný grafit - 91A20-05047-2-BFF66
expedícia do 10 dní306,26 €
Kúpeľňová skrinka Mexen Orio 50 cm s umývadlom Vela, 1 zásuvka, lesklá biela - 91A10-05047-1-BF00-W23M00
expedícia do 10 dní309,23 €


