THRON LINE ROUND obdĺžnikový sprchovací kút 1400x800mm, okrúhle pojazdy TL1480-5005
THRON LINE ROUND obdĺžnikový sprchovací kút 1400x800mm, okrúhle pojazdy TL1480-5005
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-TL1480-5005 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | THRON LINE |
| Rozmer | 140x80 cm |
| Šírka | 1400 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 596 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 90.1000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913934537 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 750x130x55 mm GMO13
expedícia do 8 dní214,41 €
Pri platbe vopred iba 200,00 €
267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ELLA umývadlová skrinka 46,5x65x38,5cm, 1xdvierka, ľavá, biela (70055) EL055-3030
expedícia do 8 dní227,34 €
Pri platbe vopred iba 216,00 €
AVICE 2x zásuvka 45x30x48cm, biela (AV061) AV061-3030
expedícia do 8 dní236,25 €
Pri platbe vopred iba 224,00 €
Mexen Orio kúpeľňová skrinka pod umývadlo 50 cm, 1 zásuvka, matne šedá - 91A10-05023-1-BF62
expedícia do 10 dní164,91 €


