THRON LINE ROUND obdĺžnikový sprchovací kút 1500x700mm, okrúhle pojazdy TL1570-5005
THRON LINE ROUND obdĺžnikový sprchovací kút 1500x700mm, okrúhle pojazdy TL1570-5005
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-TL1570-5005 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | THRON LINE |
| Rozmer | 150x70 cm |
| Šírka | 1500 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 700 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 646 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 90.2000 kg |
| Balenie | 5 ks |
| EAN | 8590913934568 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 650x130x55 mm GMO12
expedícia do 8 dní207,81 €
Pri platbe vopred iba 194,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Podlahový linear. žľab k stene 750 mm, bočné D40, line mat s nerez. rámčekom CH 750 LN 3
expedícia do 8 dní123,91 €
Podlahový linear. žľab k stene 750 mm, bočné D40, medi mat s nerez. rámčekom CH 750 MN 3
expedícia do 8 dní123,91 €
Mexen FLAT 360 SLIM 70 cm - Lineárny odtokový žľab, ružové zlato 1641070
expedícia do 10 dní82,61 €


