THRON LINE ROUND obdĺžnikový sprchovací kút 1600x900mm, okrúhle pojazdy TL1690-5005
THRON LINE ROUND obdĺžnikový sprchovací kút 1600x900mm, okrúhle pojazdy TL1690-5005
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-TL1690-5005 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | THRON LINE |
| Rozmer | 160x90 cm |
| Šírka | 1600 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 646 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 102.2000 kg |
| Balenie | 5 ks |
| EAN | 8590913934629 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
515,42 €
Pri platbe vopred iba 478,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 850x130x55 mm GMO14
expedícia do 8 dní221,02 €
Pri platbe vopred iba 206,00 €
Mohlo by vás zaujímať
822,44 €
Pri platbe vopred iba 760,00 €
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1600x900mm, L/P variant, číre sklo EL1815EL3315EL3315
expedícia do 8 dní804,04 €
Pri platbe vopred iba 743,00 €
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1600x900mm L/P variant EL1815EL3315
expedícia do 8 dní551,53 €
Pri platbe vopred iba 509,00 €


