THRON LINE ROUND štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm, rohový vstup TL2010-5005
THRON LINE ROUND štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm, rohový vstup TL2010-5005
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-TL2010-5005 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | THRON LINE |
| Rozmer | 100x100 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Štvorcové s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 465 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 82.2000 kg |
| Balenie | 4 ks |
| EAN | 8590913934957 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
224,33 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 950x130x55 mm GMO15
expedícia do 8 dní227,62 €
Pri platbe vopred iba 212,00 €
116,20 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C33 doskový radiátor 900 x 1100 mm, bočné pripojenie, 3500 W, čierny - W433-090-110-70
na objednávku420,96 €
Mexen C21 doskový radiátor 900 x 800 mm, bočné pripojenie, 1421 W, biely - W421-090-080-00
expedícia do 10 dní130,42 €


