THRON LINE ROUND štvorcový sprchovací kút 1100x1100mm, rohový vstup TL2111-5005
THRON LINE ROUND štvorcový sprchovací kút 1100x1100mm, rohový vstup TL2111-5005
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-TL2111-5005 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | THRON LINE |
| Rozmer | 110x110 cm |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1100 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Štvorcové s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 465 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 90.2000 kg |
| Balenie | 4 ks |
| EAN | 8590913935008 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 1050x130x55 mm GMO16
expedícia do 8 dní240,83 €
Pri platbe vopred iba 225,00 €
MANUS PIASTRA nerezový sprchový kanálik k stene, 1050x112x55mm GMP96
expedícia do 8 dní260,66 €
Pri platbe vopred iba 243,00 €
Mohlo by vás zaujímať
HOFFER stojanková drezová batéria, 221mm, otočné ramienko, chróm 424.050.1
expedícia do 8 dní40,63 €
Pri platbe vopred iba 38,00 €
56,97 €
Pri platbe vopred iba 55,00 €


