THRON LINE ROUND štvorcový sprchovací kút 1200x1000mm, rohový vstup TL2210-5005
THRON LINE ROUND štvorcový sprchovací kút 1200x1000mm, rohový vstup TL2210-5005
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-TL2210-5005 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | THRON LINE |
| Rozmer | 120x100 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnik s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 465 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 90.2000 kg |
| Balenie | 4 ks |
| EAN | 8590913935039 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
224,33 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, k stene, 1150x112x55mm GMO27
expedícia do 8 dní260,66 €
Pri platbe vopred iba 243,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen CV22 doskový radiátor 900 x 800 mm, spodné pripojenie, 1828 W, čierny W622-090-080-70
na objednávku247,82 €


