THRON LINE ROUND štvorcový sprchovací kút 900x900mm, rohový vstup TL2990-5005
THRON LINE ROUND štvorcový sprchovací kút 900x900mm, rohový vstup TL2990-5005
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-TL2990-5005 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | THRON LINE |
| Rozmer | 90x90 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Štvorcové s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 465 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 74.2000 kg |
| Balenie | 4 ks |
| EAN | 8590913935107 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
ARENA sprchová vanička z liateho mramoru so záklopom, štvorec 90x90x4cm, biela 71601
expedícia do 8 dní334,76 €
Pri platbe vopred iba 310,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 850x130x55 mm GMO14
expedícia do 8 dní221,02 €
Pri platbe vopred iba 206,00 €
AURA sprchová vanička z liateho mramoru, štvorec 90x90x4cm, biela 43511
expedícia do 8 dní275,02 €
Pri platbe vopred iba 255,00 €
Mohlo by vás zaujímať
EASY LINE štvorcová sprchová zástena 900x900mm, číre sklo EL5115
expedícia do 8 dní433,11 €
Pri platbe vopred iba 401,00 €
EASY LINE trojstenný sprch. kút 900x900mm, sklad.dvere, L/P, číre sklo EL1990EL3315EL3315
expedícia do 8 dní744,99 €
Pri platbe vopred iba 688,00 €
Easy Line obdĺžnik/štvorec sprchovací kút pivot dvere 800-900x900mm L/P variant, brick sklo
expedícia do 8 dní454,29 €
Pri platbe vopred iba 420,00 €


