THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1000x700mm, hranaté pojazdy TL1070-5002
THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1000x700mm, hranaté pojazdy TL1070-5002
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-TL1070-5002 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | THRON LINE |
| Rozmer | 100x70 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 700 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 396 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 70.1000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913934162 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
52,53 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 950x130x55 mm GMO15
expedícia do 8 dní227,62 €
Pri platbe vopred iba 212,00 €
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 100x70x4cm, biela 71565
expedícia do 8 dní316,54 €
Pri platbe vopred iba 293,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1100x900mm, matné sklo, ľavé GT5690-11ML-CH
expedícia do 8 dní735,61 €
Pri platbe vopred iba 680,00 €
Mexen Velar posuvný sprchovací kút 110 x 90 cm, hmla, kartáčovaná pištoľovo sivá - 871-110-090-31-66
expedícia do 10 dní535,96 €
THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1100x900mm, rohový vstup TL2190-5002
expedícia do 8 dní843,62 €
Pri platbe vopred iba 782,00 €


