THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800mm, hranaté pojazdy TL1080-5002
THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800mm, hranaté pojazdy TL1080-5002
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-TL1080-5002 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | THRON LINE |
| Rozmer | 100x80 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 396 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 74.1000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913934179 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
52,53 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 950x130x55 mm GMO15
expedícia do 8 dní227,62 €
Pri platbe vopred iba 212,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 750x130x55 mm GMO13
expedícia do 8 dní214,41 €
Pri platbe vopred iba 200,00 €
304,15 €
Pri platbe vopred iba 282,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ALTIS LINE BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800 mm, L/P variant, rohový vstup, číre sklo
expedícia do 8 dní867,59 €
Pri platbe vopred iba 801,00 €
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút pivot dvere 900-1000x800mm L/P variant, brick sklo
expedícia do 8 dní454,29 €
Pri platbe vopred iba 420,00 €


