THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1100x900mm, hranaté pojazdy TL1190-5002
THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1100x900mm, hranaté pojazdy TL1190-5002
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-TL1190-5002 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | THRON LINE |
| Rozmer | 110x90 cm |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 446 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 82.1000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913934223 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
396,68 €
Pri platbe vopred iba 368,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 1050x130x55 mm GMO16
expedícia do 8 dní240,83 €
Pri platbe vopred iba 225,00 €
Mohlo by vás zaujímať
306,02 €
Pri platbe vopred iba 283,00 €
Blanco DIVON II 5S-IF 521659 drez s odkvapom, drez vľavo hodvábny lesk, vstav/do roviny
na objednávku899,70 €
Pri platbe vopred iba 833,00 €
Blanco DINAS XL 6S 524255 drez s odkvapom, obojstranný nerez kartáčovaný drez vstavaný
na objednávku237,61 €
Pri platbe vopred iba 220,00 €


