THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000mm, hranaté pojazdy TL1210-5002
THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000mm, hranaté pojazdy TL1210-5002
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-TL1210-5002 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | THRON LINE |
| Rozmer | 120x100 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 496 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 90.1000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913934278 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 1150x130x55 mm GMO17
expedícia do 8 dní254,06 €
Pri platbe vopred iba 237,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 950x130x55 mm GMO15
expedícia do 8 dní227,62 €
Pri platbe vopred iba 212,00 €
Mohlo by vás zaujímať
THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1400x900mm, hranaté pojazdy TL1490-5002
expedícia do 8 dní731,79 €
Pri platbe vopred iba 676,00 €
Mexen Velar vysúvací sprchovací kút 140x85 cm, transparent, ružové zlato 871-140-085-01-60
expedícia do 10 dní546,43 €


