THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1200x900mm, hranaté pojazdy TL1290-5002
THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1200x900mm, hranaté pojazdy TL1290-5002
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-TL1290-5002 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | THRON LINE |
| Rozmer | 120x90 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 496 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 86.1000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913934261 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 1150x130x55 mm GMO17
expedícia do 8 dní254,06 €
Pri platbe vopred iba 237,00 €
400,32 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Posuvný sprchovací kút Mexen Velar 130 x 70 cm, matná, strieborná - 871-130-070-31-95
expedícia do 10 dní535,96 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Velar 130 x 70 cm, matná, kartáčované zlato - 871-130-070-31-55
expedícia do 10 dní524,18 €
Mexen Velar vysúvací sprchovací kút 130x70, transp., brúsené zlato 871-130-070-01-55
expedícia do 10 dní504,46 €


