THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1500x800mm, hranaté pojazdy TL1580-5002
THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1500x800mm, hranaté pojazdy TL1580-5002
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-TL1580-5002 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | THRON LINE |
| Rozmer | 150x80 cm |
| Šírka | 1500 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 646 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 94.2000 kg |
| Balenie | 5 ks |
| EAN | 8590913934322 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
464,42 €
Pri platbe vopred iba 430,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 750x130x55 mm GMO13
expedícia do 8 dní214,41 €
Pri platbe vopred iba 200,00 €
267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Podlahový linear. žľab k stene 850 mm, bočné D40, harmony lesk CH 850 H 2
expedícia do 8 dní89,73 €


