THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1600x1000mm, hranaté pojazdy TL1610-5002
THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1600x1000mm, hranaté pojazdy TL1610-5002
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-TL1610-5002 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | THRON LINE |
| Rozmer | 160x100 cm |
| Šírka | 1600 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 646 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 106.2000 kg |
| Balenie | 5 ks |
| EAN | 8590913934902 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
FLEXIA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 160x100x3, 5cm 72920
expedícia do 8 dní658,94 €
Pri platbe vopred iba 611,00 €
267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox-3S L trojstenný posuvný sprchovací kút 130 x 70 cm, priehľadný, čierny - 8C2L-130-070-70-00-3S
expedícia do 10 dní586,04 €
Mexen Omega výsuvná sprchová kabína 130 x 70 cm, priehľadná, čierna - 825-130-070-70-00
expedícia do 10 dní420,54 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Rox 130 x 70 cm, priehľadný, chróm - 8C2-130-070-01-00
expedícia do 10 dní459,39 €


