THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1600x700mm, hranaté pojazdy TL1670-5002
THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1600x700mm, hranaté pojazdy TL1670-5002
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-TL1670-5002 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | THRON LINE |
| Rozmer | 160x70 cm |
| Šírka | 1600 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 700 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 646 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 94.2000 kg |
| Balenie | 5 ks |
| EAN | 8590913934346 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
88,55 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
NORA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 160x70x3, 5 cm PN16070
expedícia do 8 dní292,38 €
Pri platbe vopred iba 273,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 650x130x55 mm GMO12
expedícia do 8 dní207,81 €
Pri platbe vopred iba 194,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mereo Opto kúpeľňová doska na skrinku, dub, 1210 mm CN923D
expedícia do 8 dní55,00 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €


