THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1600x800mm, hranaté pojazdy TL1680-5002
THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1600x800mm, hranaté pojazdy TL1680-5002
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-TL1680-5002 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | THRON LINE |
| Rozmer | 160x80 cm |
| Šírka | 1600 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 646 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 98.2000 kg |
| Balenie | 5 ks |
| EAN | 8590913934353 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
88,55 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 750x130x55 mm GMO13
expedícia do 8 dní214,41 €
Pri platbe vopred iba 200,00 €
267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Velar L posuvný sprchovací kút 90 x 120 cm, matná, zlatá - 871-090-120-33-50
expedícia do 10 dní547,73 €
Mexen Velar výsuvný sprchovací kút 120x90, transp., Kefa. meď 871-120-090-01-65
expedícia do 10 dní528,51 €
Mexen Velar L posuvný sprchovací kút 120 x 90 cm, priehľadný, kartáčovaná pištoľ gray - 871-120-090-03-66
expedícia do 10 dní559,51 €


