THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1600x900mm, hranaté pojazdy TL1690-5002
THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1600x900mm, hranaté pojazdy TL1690-5002
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-TL1690-5002 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | THRON LINE |
| Rozmer | 160x90 cm |
| Šírka | 1600 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 646 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 102.2000 kg |
| Balenie | 5 ks |
| EAN | 8590913934360 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 850x130x55 mm GMO14
expedícia do 8 dní221,02 €
Pri platbe vopred iba 206,00 €
515,42 €
Pri platbe vopred iba 478,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF33 900x800, spod. príp., 2401 W, čierny W633F-090-080-70
na objednávku464,24 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF33 900x1400, spod. príp., 4201 W, čierny W633F-090-140-70
na objednávku736,11 €
Mexen Flat CVF33 radiátor 900x600, spod. príp., 1800 W, biely W633F-090-060-00
expedícia do 10 dní278,66 €


