THRON LINE SQUARE sprchové dvere 1100 mm, hranaté pojazdy, číre sklo TL5011-5002
THRON LINE SQUARE sprchové dvere 1100 mm, hranaté pojazdy, číre sklo TL5011-5002
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-TL5011-5002 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | THRON LINE |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 446 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Inštalačná šírka od | 1080 mm |
| Inštalačná šírka do | 1110 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 45.1000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913932779 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Príslušenstvo
52,53 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
116,20 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
KAZUKO sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik, 110x90cm, biela 40338
expedícia do 8 dní362,43 €
Pri platbe vopred iba 336,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ZOOM LINE BLACK sprchové dvere 1100mm, číre sklo ZL1311B
expedícia do 8 dní575,16 €
Pri platbe vopred iba 533,00 €
EASY LINE sprchové dvere 1100mm, číre sklo EL1115
expedícia do 8 dní327,46 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €


