THRON LINE SQUARE sprchové dvere 1400 mm, hranaté pojazdy, číre sklo TL5014-5002
THRON LINE SQUARE sprchové dvere 1400 mm, hranaté pojazdy, číre sklo TL5014-5002
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-TL5014-5002 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | THRON LINE |
| Šírka | 1400 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 596 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Inštalačná šírka od | 1380 mm |
| Inštalačná šírka do | 1410 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 57.1000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913932984 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Príslušenstvo
52,53 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
424,36 €
Pri platbe vopred iba 393,00 €
116,20 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
Mohlo by vás zaujímať
531,09 €
Pri platbe vopred iba 492,00 €
ALTIS LINE posuvné dvere 1370-1410mm, výška 2000mm, číre sklo AL4115C
expedícia do 8 dní516,88 €
Pri platbe vopred iba 479,00 €
EASY LINE sprchové dvere 1400mm, číre sklo EL1415
expedícia do 8 dní374,82 €
Pri platbe vopred iba 347,00 €


