THRON LINE SQUARE štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm, hranaté pojazdy TL1010-5002
THRON LINE SQUARE štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm, hranaté pojazdy TL1010-5002
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-TL1010-5002 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | THRON LINE |
| Rozmer | 100x100 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Štvorcové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 396 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 82.1000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913934193 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
131,49 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 950x130x55 mm GMO15
expedícia do 8 dní227,62 €
Pri platbe vopred iba 212,00 €
363,90 €
Pri platbe vopred iba 337,00 €
296,87 €
Pri platbe vopred iba 275,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ZOOM LINE štvorcová sprchová zástena 1000x1000mm, číre sklo ZL5416
expedícia do 8 dní673,51 €
Pri platbe vopred iba 624,00 €
Zoom Line štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm, L/P variant ZL1210ZL3210
expedícia do 8 dní624,47 €
Pri platbe vopred iba 577,00 €
843,62 €
Pri platbe vopred iba 782,00 €


