THRON LINE SQUARE štvorcový sprchovací kút 1200x1000mm, rohový vstup TL2210-5002
THRON LINE SQUARE štvorcový sprchovací kút 1200x1000mm, rohový vstup TL2210-5002
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-TL2210-5002 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | THRON LINE |
| Rozmer | 120x100 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnik s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 465 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 90.2000 kg |
| Balenie | 4 ks |
| EAN | 8590913934773 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 950x130x55 mm GMO15
expedícia do 8 dní227,62 €
Pri platbe vopred iba 212,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 1150x130x55 mm GMO17
expedícia do 8 dní254,06 €
Pri platbe vopred iba 237,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PILON vykurovacie teleso 196x1800mm, s tromi háčikmi pre uterák, biela mat
expedícia do 8 dní284,28 €
Pri platbe vopred iba 270,00 €
467,09 €


