THRON LINE SQUARE štvorcový sprchovací kút 900x900mm, rohový vstup TL2990-5002
THRON LINE SQUARE štvorcový sprchovací kút 900x900mm, rohový vstup TL2990-5002
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-TL2990-5002 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | THRON LINE |
| Rozmer | 90x90 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Štvorcové s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 465 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 74.2000 kg |
| Balenie | 4 ks |
| EAN | 8590913934643 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
FLISE sprchový kanálik pre dlažbu, superflow, DN50, 810x122x65 mm 73681
expedícia do 8 dní105,28 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
ARENA sprchová vanička z liateho mramoru so záklopom, štvorec 90x90x4cm, biela 71601
expedícia do 8 dní334,76 €
Pri platbe vopred iba 310,00 €
FLEXIA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 90x90x3cm 71546
expedícia do 8 dní287,39 €
Pri platbe vopred iba 266,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C21 doskový radiátor 900 x 600 mm, bočné pripojenie, 1066 W, čierny - W421-090-060-70
na objednávku150,22 €
Mexen C21 doskový radiátor 900 x 1000 mm, bočné pripojenie, 1776 W, biely - W421-090-100-00
expedícia do 10 dní157,58 €
Mexen C21 doskový radiátor 900 x 1100 mm, bočné pripojenie, 1954 W, čierny - W421-090-110-70
na objednávku247,25 €


