TIGRA L 150 panel čelný, biela 72930
TIGRA L 150 panel čelný, biela 72930
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72930 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmer | 150x57 cm |
| Dĺžka | 1500 mm |
| Výška | 570 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | ABS/PMMA |
| Inštalácia | Panel čelný |
| Hmotnosť / ks | 5.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729080831 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
Príslušenstvo
24,78 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Nimco Nimco Séria 31V UNM 4031VH-10 Vstavaný dávkovač, pumpa + hadička UNM 4031VH-10
do týždňa v e-shope29,14 €
Omnires Modern Project dávkovač tekutého mydla, na dosku, meď lesk MP60723CP
expedícia do 14 dní50,80 €
Blanco LATO 525817 dávkovač saponátu chróm / šedá skala
na objednávku64,44 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €

