TIGRA L asymetrická vaňa 170x80x46cm, biela mat 90111.11
TIGRA L asymetrická vaňa 170x80x46cm, biela mat 90111.11
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-90111.11 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Asymetrické vany jsou určeny do malých koupelen. V kombinaci se sprchovou zástěnou vyřeší sprchování v malém prostoru.
- Podmínkou záruky na produkt je použití doporučeného typu podstavce.
- Tvar vany TIGRA neumožňuje montáž vanové soupravy s napouštěním.
- S ohledem na strukturu barevného provedení akrylátu je v případě poškození tento materiál neopravitelný.
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozměr | 170x80x46 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 460 mm |
| Objem | 225.00 l |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Výška okraje 40 mm (Standard) |
| Hmotnost / ks | 21.5620 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729002369 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Vaňová súprava, bovden, dĺžka 600mm, zátka 72mm, biela 71850.10
expedícia do 8 dní60,11 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
Mohlo by vás zaujímať
EVIA L asymetrická vaňa 170x100x47cm, biela 21611
expedícia do 8 dní509,60 €
Pri platbe vopred iba 472,00 €
TIGRA R asymetrická vaňa 170x80x46cm, biela mat 90611.11
na objednávku691,73 €
Pri platbe vopred iba 641,00 €
ASTRA WL SLIM asymetrická vaňa 165x90x48cm, biela 30611S
na objednávku577,35 €
Pri platbe vopred iba 535,00 €

