TIGRA R 150 panel čelný, biela 72935
TIGRA R 150 panel čelný, biela 72935
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72935 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmer | 150x57 cm |
| Dĺžka | 1500 mm |
| Výška | 570 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | ABS/PMMA |
| Inštalácia | Panel čelný |
| Hmotnosť / ks | 5.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729080886 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
Príslušenstvo
24,78 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Voľne stojaca rohová vaňa Mexen Mia ľavá 180 x 80 cm, biela / čierna, prepad vo farbe gun metal - 52691808075L-95
expedícia do 10 dní880,52 €
VIVA L MONOLITH asymetrická vaňa 180x75x60cm, sivá
na objednávku1 732,04 €
Pri platbe vopred iba 1 644,00 €
Voľne stojaca rohová vaňa Mexen Mia ľavá 180 x 80 cm, biela/čierna, chrómovaný prepad - 52691808075L-01
expedícia do 10 dní868,74 €

