TIMEA stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm JV002
TIMEA stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm JV002
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-JV002 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TIMEA |
| Šírka | 46 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hĺbka | 177 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Klasická |
| Hmotnosť / ks | 1.6250 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913871931 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Doporučujeme přikoupit
24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
175,40 €
Pri platbe vopred iba 162,00 €
203,50 €
Pri platbe vopred iba 193,00 €
426,85 €
Pri platbe vopred iba 394,00 €


