TONO bidet stojaci 36x53cm, cenere mat
TONO bidet stojaci 36x53cm, cenere mat
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-6462117 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | TONO |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 36x42x53 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hloubka | 530 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Skryté uchycení |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| EAN | 8057729357535 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 23.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
.
| Farba keramiky | šedá |
Doporučujeme přikoupit
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PURA bidet stojaca 36x50cm, biela ExtraGlaze 8879111
na objednávku284,28 €
Pri platbe vopred iba 270,00 €
PURA BIG bidet stojaci 36x55cm, biela ExtraGlaze 8872111
na objednávku391,00 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €
596,66 €

