TORELLO Negro Mate 2x30 (EQ-21) 21051
TORELLO Negro Mate 2x30 (EQ-21) 21051
| Výrobca: | Výrobca: Equipe |
| Kód: | Kód: UBC-21051 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | EQUIPE |
|---|---|
| Série | METRO Equipe |
| Rozměr | 2x30 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Mat |
| Použití | Obklad |
| Hmotnost / ks | 0.1200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8435081498040 |
| Taric | 69074000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | černá |
| Povrch | mat |
| Rozmer | 2 x 30 cm |
| Typ produktu | obklad |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Velar L sprchový kút posuvný 90 x 75 cm, grafit, kartáčovaná meď - 871-090-075-43-65
expedícia do 10 dní530,50 €
Sprchovací kút Mexen Mist T s výklopným mechanizmom 80 x 120 cm, priehľadný, zlatý - 8A4T-080-120-50-00
expedícia do 10 dní409,69 €
Mexen Kioto Sprchová zástena 105 x 100 x 30 cm, priehľadná, čierna - 800-105-100-221-70-00-030
expedícia do 10 dní456,84 €

