TORELLO White Matt 2x30 (EQ-21) 21045_E
TORELLO White Matt 2x30 (EQ-21) 21045_E
| Výrobca: | Výrobca: Equipe |
| Kód: | Kód: UBC-21045_E |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | EQUIPE |
|---|---|
| Série | METRO Equipe |
| Rozměr | 2x30 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Mat |
| Použití | Obklad |
| Hmotnost / ks | 0.1200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8435081497982 |
| Taric | 69074000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | bílá |
| Povrch | mat |
| Rozmer | 2 x 30 cm |
| Typ produktu | obklad |
Mohlo by vás zaujímať
PAVIMENTO Octogono biscuit 15x15 (1m2) ADPV9002
na objednávku107,29 €
Pri platbe vopred iba 100,00 €
PAVIMENTO Octogono Eucalyptus 15x15 (1m2) ADPV9010
na objednávku107,29 €
Pri platbe vopred iba 100,00 €

