TOSCA držiak uterákov na skrinku 370mm, čierna mat 212914
TOSCA držiak uterákov na skrinku 370mm, čierna mat 212914
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-212914 |
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 370x65x85 mm |
| Délka | 370 mm |
| Šířka | 370 mm |
| Výška | 65 mm |
| Hloubka | 85 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Nerez |
| Hmotnost / ks | 0.4430 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341305195 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | černá |
Mohlo by vás zaujímať
AVICE sušiak osušky, 600x95mm, čierna mat VC475
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Police ku galerke, vrátane uchytenia, 50cm, chróm SH050
expedícia do 8 dní20,28 €
Pri platbe vopred iba 19,00 €

