TOSCA držiak uterákov na skrinku 370mm, nerez lesk 212913
TOSCA držiak uterákov na skrinku 370mm, nerez lesk 212913
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-212913 |
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 370x65x85 mm |
| Délka | 370 mm |
| Šířka | 370 mm |
| Výška | 65 mm |
| Hloubka | 85 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Hmotnost / ks | 0.4430 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341305102 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | nerez |
Mohlo by vás zaujímať
X-ROUND E držiak na uteráky 500mm, chróm (104104022) XR408
expedícia do 8 dní30,59 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
LARISSA držiak uterákov 600mm, čierna/meď mat WS010BC 59059
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
X-STEEL držiak na uteráky dvojitý 655mm, brúsená nerez (104204055) XS403
expedícia do 8 dní55,85 €
Pri platbe vopred iba 53,00 €

