TOWEL zrkadlová skrinka 1000 mm s dávkovačom, batériou a zásobníkom na uteráky MUM000118
TOWEL zrkadlová skrinka 1000 mm s dávkovačom, batériou a zásobníkom na uteráky MUM000118
| Výrobca: | Výrobca: NOFER |
| Kód: | Kód: UBC-MUM000118 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Rozměr | 100x90x26,3 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 900 mm |
| Hloubka | 263 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Hmotnost / ks | 36.3666 kg |
| EAN | 8435368108280 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | nepřiřazena |
| Odtieň drezu | nepřiřazena |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
ESSENTIA zrkadlová skrinka 1000 mm s dávkovačom mydla a zásobníkom na uteráky MUM000126
na objednávku2 664,48 €
Pri platbe vopred iba 2 528,00 €
ESSENTIA zrkadlová skrinka 900 mm s dávkovačom mydla a zásobníkom na uteráky MUM000125
na objednávku2 472,35 €
Pri platbe vopred iba 2 345,00 €
TOWEL zrkadlová skrinka 900 mm s dávkovačom, vodovodnou batériou a zásobníkom MUM000117
na objednávku3 173,25 €
Pri platbe vopred iba 3 010,00 €


