TRAX podomietkový prepínač, chróm DEVIN6 56725
TRAX podomietkový prepínač, chróm DEVIN6 56725
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DEVIN6 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TRAX |
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 50 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Ostatní | Dvoucestné |
| Hmotnost / ks | 1.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913983733 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
TRAX podomietkový ventil, studená, chróm 605C 56729
expedícia do 8 dní85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
Držiak sprchy hranatý, pevný, s vyústením, chróm SG303
expedícia do 8 dní35,23 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
Mohlo by vás zaujímať

