TRENDY kúpeľňová stolička 40x48x27, 5cm, čierna mat A211110
TRENDY kúpeľňová stolička 40x48x27, 5cm, čierna mat A211110
| Výrobca: | Výrobca: Ridder |
| Kód: | Kód: UBC-A211110 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 400x480x275 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 480 mm |
| Hloubka | 275 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Nosnost | 100.0000 kg |
| Hmotnost / ks | 2.2450 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956185453 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | černá |
Mohlo by vás zaujímať
SAT Walk-in sprchová zástena 97x200 profil, číre sklo SATBWI100PR
expedícia do 4 dní354,50 €
Pri platbe vopred iba 296,00 €
Mexen Kyoto L Walk-in sprchová stena 100 x 200 cm, čierny vzor, čierna - 800-100-103-70-78
expedícia do 10 dní216,37 €
Mexen Kioto+ Sprchová zástena s poličkou 100 x 200 cm, grafit, kartáčovaný nikel - 800-100-121-97-40
expedícia do 10 dní285,67 €


