TRENECA štvorcová krytka sifónu, čierna mat 85999.21 56359
TRENECA štvorcová krytka sifónu, čierna mat 85999.21 56359
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-85999.21 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Šířka | 125 mm |
| Výška | 2 mm |
| Hloubka | 125 mm |
| Barva | Černá |
| Hmotnost / ks | 0.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729060680 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
KARIA 100x70 rohový panel, výška 11 cm, pravý 71592
na objednávku129,32 €
Pri platbe vopred iba 120,00 €
Nosná konštrukcia pre hlbokú vaničku DEEP 150x75 cm FR2139
expedícia do 8 dní152,62 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €

